İnşaat ve Emlak Dairesi Başkanlığı

OKULLARDA ENERJİ VERİMLİLİĞİ ATÖLYE ÇALIŞMASI ANKARA’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

OKULLARDA ENERJİ VERİMLİLİĞİ ATÖLYE ÇALIŞMASI ANKARA’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Okullarda enerji verimliliği proje hazırlıkları çerçevesinde eğitim yapılarında enerji verimliliği konusunda teknik detayların ele alındığı atölye çalışması 16 Şubat 2018 tarihinde Ankara’da gerçekleştirildi. Alman Kalkınma Bankası (KfW) organizasyonunda gerçekleştirilen etkinliğe Avrupa Birliği Delegasyonundan program yöneticileri İlhan GÜLTEKİN ve Gerog WEISNER, Alman Kalkınma Bankasından Jülide OĞUZ, Manfred MOLITOR, İnşaat ve Emlak Dairesi Başkanlığından Yapı İşleri Daire Başkanı Fatih Mehmet ORUÇ, Proje Koordinatörü Ahmet DUMANOĞLU, Hacı Mehmet KULOĞLU ve proje ekibi ile beraber müşavir firma temsilcileri katılım sağladılar.

Atölye çalışmasında, okullarda enerji verimliliği hakkında Dr-Eng. Harald KIEFER sunum gerçekleştirirken sonraki oturumlarda katılımcılar teknik detaylar üzerinde istişarede bulundular. İstişarelerin ardından Eberhard KNAPP tarafından “Okullarda Çevre Düzenlemesi” konulu bir sunum ile katılımcılar bilgilendirildi. Enerji verimliliğine etki eden çevresel faktörler ve okullarda bu alanda alınabilecek tedbirler ile yatırım alanlarının da tartışıldığı atölye çalışması katılımcıların görüş ve önerilerinin alınmasının ardından tamamlandı.

20-02-2018 

Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü B Blok Beşevler / ANKARA - 0(312) 413 31 24 (İzleme, Değer. ve Koor. D.B. Makam) 0(312) 413 31 32 (Yapı İşleri D.B. Makam) 0(312) 413 31 33 (CBS ve Emlak D.B. ve ARGE D.B. Makam)0(312) 413 39 02 (Yatırımlar ve KÖİ. D.B. Makam) 0(312) 413 31 70 (Evrak Kayıt)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.