İnşaat ve Emlak Dairesi Başkanlığı

EĞİTİM ALTYAPISININ GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİNDE İKİNCİ İMZALAR MERSİN’DE YAPILACAK 5 OKUL İÇİN ATILDI

EĞİTİM ALTYAPISININ GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİNDE İKİNCİ İMZALAR MERSİN’DE YAPILACAK 5 OKUL İÇİN ATILDI

AB desteği ve Dünya Bankası aracılığıyla İnşaat ve Emlak Dairesi Başkanlığımız tarafından yürütülmekte olan Eğitim Altyapısının Güçlendirilmesi Projesi kapsamında yapılacak betonarme okullar için ikinci imzalar 11 Temmuz 2018 Çarşamba günü atıldı.

Mersin ilinde yapılacak 5 okul için gerçekleştirilen ihale sonucunda ihaleyi kazanan yüklenici firma Niyazi Bayramoğulları İnşaat San. Tic. A.Ş. yetkilileri, İnşaat ve Emlak Dairesi Başkanımız Sn. Özcan DUMAN, Yapı İşleri Daire Başkanımız Sn. Fatih Mehmet ORUÇ ve proje ekip üyeleri imza etkinliğine katılım sağladılar.

İmza etkinliğinde; İnşaat işlerini zamanında bitirmenin proje faaliyetleri açısından yakından takip edilen bir gösterge olduğunu vurgulayan DUMAN, süreçte gerek idarenin gerekse yüklenicinin çözüm odaklı çalışması gerektiğini belirtti.

Eğitim Altyapısının Güçlendirilmesi Projesi kapsamında 12 ilde 56 okul inşa edilmesi planlanıyor. Projenin ana bileşeni olan eğitim tesisleri inşası faaliyetleri kapsamında yapım işlerine yönelik ihaleler ilan edilmekte ve başarılı teklif sahipleri ile sözleşme imza süreçleri yürütülmektedir.

Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü B Blok Beşevler / ANKARA - 0(312) 413 31 24 (İzleme, Değer. ve Koor. D.B. Makam) 0(312) 413 31 32 (Yapı İşleri D.B. Makam) 0(312) 413 31 33 (CBS ve Emlak D.B. ve ARGE D.B. Makam)0(312) 413 39 02 (Yatırımlar ve KÖİ. D.B. Makam) 0(312) 413 31 70 (Evrak Kayıt)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.